...

Eğitim Kataloğu

Eğitimleriniz için resmi yazışmaların tanımlanması, eğitimin ödeme, indirim oranları, gerekli belgeler vb. bilgilerinin girilmesi işlemlerini gerçekleştirerek eğitim kataloğunuzu oluşturabilirsiniz.

Dönem İşlemleri

Eğitim kataloğunuzda yer alan eğitimler için, yeni dönem taleplerinin onaylanması, katılımcı belge ve indirim kontrollerinin yapılması ve kapanış işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Katılımcı İşlemleri

Katılımcıların, başvurularında ki belge ve indirim kontrolleri, eğitim sürecinde ki devam ve başarı durumları, eğitim sonunda sertifika / katılımcı belgesi işlemlerini yönetebilir , ödeme ve kayıtlanma geçmişini izleyebilirsiniz.

Eğitmen İşlemleri

Kurum içi ve kurum dışı eğitmenlerin tanımlanması, ders gerçekleştirme durumlarının izlenmesi, aylık performans çizelgelerinin kontrolü ve onaylanması, aylık hak edişlerin hesaplanması, geçmiş hak edişlerinin raporlanması süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Anketler

Dilediğiniz sorularla, istediğiniz kadar anket oluşturabilir, farklı eğitimler için farklı anketleri katılımcılar ile paylaşabilir, katılımcı cevaplarını değerlendirerek kalite süreçlerinizi destekler, eğitim kalitenizi artırabilirsiniz.

Raporlama

Farklı raporlama seçenekleri ile, dilediğiniz tüm verilere kolaylıkla ulaşabilir, sıralama, filteleme, gruplama ve kolon ekleme çıkarma özellikleri ile istediğiniz verileri, dilediğiniz şekilde excel formatında dışarı aktarabilirsiniz.