...

Tahsilat

Kredi kartı, havale ve nakit tahsilat seçeneklerini kullanarak tahsilatlarınızı yapabilir, kredi kartı blokaj yöntemi sayesinde, planlanan dönemin açılması durumunda tahsilatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İade Süreçleri

Yeterli talep olmaması veya katılımcının dönem açılışı gerçekleşmeden vazgeçmesi durumunda kredi kartına iade süreçlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir, ilerleyen süreçlerde ki katılımcı iptallerinde kısmı iade yapabilirsiniz.

Dönem Muhasebesi

Tahsilat ve iade işlemleri sonunda dönem bazında toplanan paranın, SEM, koordinatör, eğitmen ve diğer giderler için hesaplamasını yapabilir, dönem bazında unvan ve mesai içi/dışı olmasına göre farklı ders saat ücretleri belirleyebilirsiniz.

Eğitmen Performansı

Eğitmenlerin aylık ders gerçekleştirme beyanları, eğitmen, koordinatör ve SEM personeli tarafından onaylanarak, dönem muhasebesinde belirlenen kriterlere göre eğitmen bazında aylık ödeme tutarlarını hesaplayabilirsiniz.

Faturalandırma

Fatura entegrasyonu sayesinde, katılımcı ödemeleri için faturalandırma işlemlerini tek bir tık ile gerçekleştirebilir, faturalandırma sürecinde yaşanabilecek hata ve aksaklıkları ortadan kaldırabilirsiniz.

Raporlama

Finansal raporlama seçenekleri ile, dönem bazında gerçekleşen tahsilatlar, aylık eğitmen ödemeleri, SEM gelirleri gibi bir çok konuda detaylı raporlar alabilir, sürecinizi uçtan uca izleyebilirsiniz.