...

E-posta

E-posta entegrasyonu sayesinde, katılımcılarınızın e-posta doğrulamalarını yapabilir, katılımcılar ile sistem üzerinden kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

SMS

SMS entegrasyonu sayesinde, program açılışları, ders iptalleri, ders programı güncellemeleri gibi konularda katılımcıları anlık olarak bilgilendirebilirsiniz.

LDAP

LDAP entegrasyonu sayesinde, kurum eğitmenleriniz için kullanıcı adı/şifre işlemlerinin yönetimini kolaylaştırır, kullanıcı doğrulama sistemlerinizle entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Office 365

Office 365 kullanıyorsanız, bu entegrasyon sayesinde, kullanıcı yönetimini merkezi olarak gerçekleştirebilir, şifre yönetimini kolaylaştırabilirsiniz.

YÖKSİS Birim Ağacı

YÖKSİS akademik personel entegrasyonu ile, kurumunuz akademik personellerini ve kadro unvanlarını YÖKSİS’den düzenli olarak eşleştirebilir, tanımlama ve güncel tutma yükünden kurtulabilirsiniz.

YÖKSİS Akademik

YÖKSİS akademik personel entegrasyonu ile, kurumunuz akademik personellerini ve kadro unvanlarını YÖKSİS’den düzenli olarak eşleştirebilir, tanımlama ve güncel tutma yükünden kurtulabilirsiniz.

YÖKSİS Katılımcı

YÖKSİS katılımcı entegrasyonu ile, katılımcıların eğitim bilgilerini alabilir, mezuniyet koşulu olan programlarınız için gerekli kontrolleri en doğru şekilde yapabilirsiniz.

MERNİS

MERNİS entegrasyonu ile, katılımcıların kimlik ve adres bilgilerini doğrulayabilir, gereksiz evrak taleplerinden kurtularak başvuru süreçlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilrsiniz.

Ödeme

Ödeme entegrasyonu sayesinde, katılımcılarınızın ödemelerini kredi kartı, havale veya nakit olarak tahsil edebilir, dilerseniz kredi kartı blokaj yöntemi ile iade süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Fatura

Fatura entegrasyonu ile, katılımcılar için düzenlenecek e-faturalarınızı tek bir tıkla düzenleyebilir, zaman ve kaynak tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Online Platformlar

BigBlueButton, Zoom, Teams gibi online platformlarla entegrasyon sayesinde, online dersleriniz için dilediğiniz platformu kullanabilir, platform bağımlılığından kurtulabilirsiniz.

Kargo

Kargo entegrasyonu ile, üretilen sertifikaların katılımcılara ulaştırılması sürecinde, sürecin hem sizin hem de katılımcı tarafından izlenebilir olmasını sağlayabilirsiniz.